نگاهی به پیام مسعود رجوی به خامنه ای و رفسنجانی


از شعارها و حرف های بی مالیات و یا صد من یک غاز در پیامش بگذریم
چکیده و جوهره ی پیامش این است که او ترسیده است که مبادا در این » انتخابات » پیش رو، اسلام شان از نوع مجاهدی و آخوندی، ریق رحمت را بنوشد و برای همیشه به مستراح های تاریخ بپیوندد.
وگرنه باید چنین روزهایی را به استقبال می شتافتند و با همه ی توانشان در جهت عبور از اسلامیون حاکم در ایران، در چهارچوب مبارزه مدنی و سیاسی شرکت می کردند.
ولی از آنجا که در این روزها به دلیل کارنامه ی به شدت ضد میهنی و ضد ایرانی و دست داشتن در کشتار مردمان ایران، جایی در ایران و بین ملت ایران ندارند و به عبارت دیگر نه به دار هستند و نه به بار
سرنوشت خودشان را با بود و نبود حکومت اسلامی گره زدند و بعد از سالها چپ روی و سکتاریستو شعارهای پوچ و بی محتوی، به راست روی و سازش با حکومت جهل و جنون روی آوردند تا فرصتی پیدا کنند که شاید بتوانند اسلام عنقلابی شان را نجات دهند.

ای تفو بر شما ضد وطنان و ضد ایرانی و ایرانیان تفو

بزودی مطلبی در این باره و سایر نیروهای خواهان همین حکومت اسلامی خواهم نوشت که برای داغ کردن تنور » انتخابات » حکومت اسلامی هرگونه مرز اخلاقی، انسانی و ایرانی را دریدند.

احمد پناهنده

قسمتی از پیام رجوی

_____________
۱- خامنه ای باید راه ریاست جمهوری رفسنجانی را هموار کند و به تقسیم قدرت با او تن بدهد.
۲- رفسنجانی باید پیرانه سر ترس را کمی کنار بگذارد و بلادرنگ برای انتخابات ریاست جمهوری رژیم ثبت نام کند. این تعارف که «من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد» در محذور گذاشتن مضاعف خامنه ای است و باید از آن دست بکشد.
۳- خامنه ای همچنان که در ۸ سال گذشته با احمدی نژاد بساط رفسنجانی را جمع کرد، حالا باید به شیوه مرسوم دیو و دد، باند احمدی نژاد و رحیم مشائی را با رفسنجانی از دور خارج کند.
۴- خامنه ای باید هرطور شده رفسنجانی را در «اتاق تجمیع آراء» بیرون بکشد و در قدمهای بعد به شیوه خمینی، با او جام زهر بنوشد.

Advertisements

فرستادن دیدگاه

Required fields are marked *

*
*

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: